Aukce 66

10 |

V kavárně

Kód položky: 46369

olej, plátno

61 x 80 cm

Signatura: sign. LD K. Souček 60

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 8 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 9 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 11 | František Gross
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 15 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 17 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 18 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 19 | Helmut Newton
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 20 | Magdalena Jetelová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč