Aukce 66

76 |

Trní

Kód položky: 46358

olej, plátno

146 x 96 cm

Signatura: sign. na rubu Kokolia 2001

na rubu název díla autorem vystaveno: Sydney, Austrálie

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 75 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 98 000 Kč
  • 77 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 78 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 79 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 80 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč