Aukce 66

Strojek

Kód položky: 46388

olej, sololit

60 x 60 cm

Signatura: sign. PD F. Gross 62

reprodukováno: monografie František Gross, Eva Petrová, 2004, obr. č. 186, popis str. 159

Vyvolávací cena: 190 000 Kč