Aukce 66

11 |

Strojek

Kód položky: 46388

olej, sololit

60 x 60 cm

Signatura: sign. PD F. Gross 62

reprodukováno: monografie František Gross, Eva Petrová, 2004, obr. č. 186, popis str. 159

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 9 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 10 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 15 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 17 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 18 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 19 | Helmut Newton
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 20 | Magdalena Jetelová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 21 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč