Aukce 66

71 |

Série Forma - Akce (Konstanty)

Kód položky: 46362

2 x akryl, fixativ, plátno

2 ks 95 x 65 cm

Signatura: sign. oba na rubu Jan Kubíček 1985

na obou na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 550 000 Kč