Aukce 66

87 |

Ptáci

Kód položky: 46406

2009

olej, plátno

135 x 110 cm

Signatura: sign. na rubu Štech 09

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč