Aukce 66

Přírodní situace

Kód položky: 46357

olej, plátno

70 x 96 cm

Signatura: sign. LD Smetana 68, na rubu Jan Smetana 1968, na blindrámu Jan Smetana

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč