Aukce 66

6 |

Přírodní situace

Kód položky: 46357

olej, plátno

70 x 96 cm

Signatura: sign. LD Smetana 68, na rubu Jan Smetana 1968, na blindrámu Jan Smetana

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 4 | Joan Miró
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 5 | Henry Moore
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 7 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 8 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 9 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 10 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 11 | František Gross
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 15 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč