Aukce 66

9 |

Postava VI.

Kód položky: 46396

olej, překližka

132 x 67 cm

Signatura: sign. na rubu Matal 81

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 7 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 8 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 10 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 11 | František Gross
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 15 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 17 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 18 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 19 | Helmut Newton
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč