Aukce 66

84 |

Pod sluncem i zemí (Dočasně opuštěné místo tichým pracovníkem)

Kód položky: 46376

1989 - 2000

olej, plátno

61 x 61 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1989 - 2000

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 300 000 Kč

  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč