Aukce 66

Pocta Baudelairovi

Kód položky: 46421

kolážovaný objekt, dřevěná deska

175 x 103 cm

Signatura: sign. z obou stran J. Kolář 74

provenience: rakouská sbírka

Vyvolávací cena: 420 000 Kč