Aukce 66

65 |

Pocta Baudelairovi

Kód položky: 46421

kolážovaný objekt, dřevěná deska

175 x 103 cm

Signatura: sign. z obou stran J. Kolář 74

provenience: rakouská sbírka

Vyvolávací cena: 420 000 Kč

  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 145 000 Kč
  • 64 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 66 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 68 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 69 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 70 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 72 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 73 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 75 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 98 000 Kč