Aukce 66

79 |

Padla větev na hada

Kód položky: 46363

2004

kombinovaná technika, plátno

140 x 120

Signatura: sign. PD M. Rittstein 04, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2004

PD a na rubu na blindrámu název díla autorem vystaveno: Sydney, Austrálie

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 77 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 78 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 80 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč