Aukce 66

64 |

Modrá kompozice

Kód položky: 46427

olej, sololit

98 x 124,5 cm

Signatura: sign. PD Z. Sion 96

provenience: významná pražská sbírka

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 62 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 145 000 Kč
  • 65 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 66 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 68 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 69 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 70 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 72 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 73 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč