Aukce 66

Metařka

Kód položky: 46425

olej, plátno

74 x 60 cm

Signatura: sign. LD Janoušek 31

provenience: z malířské pozůstalosti Františka Janouška

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč