Aukce 66

Malý biologický stĺp I.

Kód položky: 46351

olej, písky, překližka

61 x 41 cm

Signatura: sign. UD R. Krivoš 90

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 130 000 Kč