Aukce 66

85 |

Malý biologický stĺp I.

Kód položky: 46351

olej, písky, překližka

61 x 41 cm

Signatura: sign. UD R. Krivoš 90

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč