Aukce 66

80 |

Krajina III

Kód položky: 46426

1999 - 2000

olej, akryl, plátno

150 x 195 cm

Signatura: sign. PD Sopko 99/00

provenience: zakoupeno v Galerii Gema reprodukováno: monografie Jiří Sopko, Pavla Pečinková a Dušan Bozman, 2007, str. 369 vystaveno: Jízdárna pražského hradu 2002, Galerie Rudolfinum 2007

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 78 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 79 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč