Aukce 66

Krajina III

Kód položky: 46426

1999 - 2000

olej, akryl, plátno

150 x 195 cm

Signatura: sign. PD Sopko 99/00

provenience: zakoupeno v Galerii Gema reprodukováno: monografie Jiří Sopko, Pavla Pečinková a Dušan Bozman, 2007, str. 369 vystaveno: Jízdárna pražského hradu 2002, Galerie Rudolfinum 2007

Vyvolávací cena: 220 000 Kč