1999 - 2000
olej, akryl, plátno
150 x 195 cmSignatura: sign. PD Sopko 99/00
provenience: zakoupeno v Galerii Gema reprodukováno: monografie Jiří Sopko, Pavla Pečinková a Dušan Bozman, 2007, str. 369 vystaveno: Jízdárna pražského hradu 2002, Galerie Rudolfinum 2007
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |