Aukce 66

36 |

Kompozice

Kód položky: 46359

kombinovaná technika, olej, email, karton

40,5 x 27 cm

Signatura: sign. PD Istler 48

provenience: významná sbírka, Německo

Vyvolávací cena: 55 000 Kč