Aukce 66

33 |

Kompozice

Kód položky: 46431

olej, plátno

73 x 55 cm

Signatura: sign. na rubu F. Foltýn B. 1939 (1947/0)

provenience: sbírka MUDr. Miloše Dráždila, Brno

Vyvolávací cena: 750 000 Kč