Aukce 66

21 |

Jasno

Kód položky: 46352

olej, plátno

56 x 46 cm

Signatura: sign. PN R. Fila 60, na rubu na blindrámu R. Fila 1960

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 140 000 Kč