Aukce 66

83 |

Echt II.

Kód položky: 46435

2008

akryl, olej, plátno

280 x 230 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta

reprodukováno: v monografii Jan Merta Výstava 23.9.2009 - 31.1.2010, Wannieck Gallery, Brno, vystaveno: Jan Merta Výstava 23.9.2009 - 31.1.2010, Wannieck Gallery, Brno

Vyvolávací cena: 800 000 Kč

  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč