Aukce 66

86 |

DS - Fantomas

Kód položky: 46372

2017

kombinovaná technika, plátno

70 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 17

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč