Aukce 66

Divertimento IV.

Kód položky: 46366

olej, překližka

34 x 49 cm

Signatura: sign. PD Vaca 80, na rubu K. Vaca 1980

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 32 000 Kč