Aukce 66

Bez názvu - ze série Pocta Pollockovi

Kód položky: 46407

lité laky, dřevěná deska

180 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 55 000 Kč