Aukce 66

72 |

Bez názvu

Kód položky: 46404

olej, koláž, deska

100 x 74 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 70 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 73 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 75 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 98 000 Kč
  • 76 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 77 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 78 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 79 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 80 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč