Aukce 66

Bez názvu

Kód položky: 46420

akvarel, tužka, ruční papír kašírovaný na plátně

66 x 49 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 58

odborná expertiza: PhDr. Karel Srp provenience: získáno u Ferri-Drout, Paris

Vyvolávací cena: 350 000 Kč