Aukce 66

3 |

Bez názvu

Kód položky: 46420

akvarel, tužka, ruční papír kašírovaný na plátně

66 x 49 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 58

odborná expertiza: PhDr. Karel Srp provenience: získáno u Ferri-Drout, Paris

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 1 | Jan Křížek
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 2 | Alén Diviš
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 4 | Joan Miró
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 5 | Henry Moore
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 6 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 7 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 8 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 9 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 10 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 11 | František Gross
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč