Aukce 66

57 |

Balance

Kód položky: 46413

olej, plátno

80,5 x 45 cm

Signatura: sign. LD Janeček 62, na rubu Ota Janeček

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč