Aukce 66

57 |

Balance

Kód položky: 46413

olej, plátno

80,5 x 45 cm

Signatura: sign. LD Janeček 62, na rubu Ota Janeček

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 55 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 56 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 58 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 59 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 60 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 61 | Zdeněk Sklenář
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 62 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 145 000 Kč
  • 64 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 65 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 66 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč