Aukce 66

82 |

Autoportrét podle Rembrandta

Kód položky: 46411

2009 - 2010

akryl, olej, plátno

273 x 210 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2009 - 2010

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 800 000 Kč

  • 80 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč