Aukce 65

61 |

Zimní krajina

Kód položky: 46017

olej, karton

50 x 65 cm

Signatura: sign. PD Kaván

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 59 | Jaroslav Panuška
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 60 | Otakar Hůrka
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 62 | Alois Kalvoda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 63 | Jan Honsa
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 64 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 65 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 66 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 67 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 68 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 69 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 70 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 71 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč