Aukce 65

3 |

Zelená džungle - Ragusa

Kód položky: 45960

1910

olej, lepenka

24 x 30,5 cm

Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý

LD autorem Ragusa, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience:�� význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 95 000 Kč