Aukce 65

9 |

Zátiší se zeleným pohárem

Kód položky: 46002

1914

kvaš, akvarel, karton

40 x 26,5 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1914

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: ze sbírky Prof. MUDr. Otakara Teyschla, DrSc.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč