Aukce 65

23 |

Zátiší se sirkami (Zátiší s časopisem Život)

Kód položky: 45999

olej, plátno

34 x 31,5 cm

Signatura: sign. LD Ota Janeček 44, na rubu Ota Janeček 1944

na rubu název díla autorem a štítek Národní galerie Praha - vystaveno na výstavě O. Janeček, Varšava. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč