Aukce 65

178 |

Zátiší s pomeranči a lahví Chianti

Kód položky: 46032

olej, dřevěná deska

37,5 x 46 cm

Signatura: sign. PD J. Slavíček

Vyvolávací cena: 55 000 Kč