Aukce 65

7 |

Zátiší s ovocem

Kód položky: 45994

olej, plátno

46 x 55 cm

Signatura: sign. PD Coubine

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D., provenience: zakoupeno z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 320 000 Kč