Aukce 65

73 |

Zátiší s jablky a sklenicí medu

Kód položky: 45942

2. pol. 40. le

olej, lepenka

34,5 x 41,5 cm

Signatura: sign. LD J. Slavíček

Vyvolávací cena: 38 000 Kč