Aukce 65

116 |

Zátiší s houslemi a flétnou

Kód položky: 45916

60. léta. 20.

olej, plátno

54 x 100 cm

Signatura: sign. LD Matouš

na rubu na blindrámu popis díla a šítek s popisem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč