Aukce 65

104 |

Z Prodané nevěsty

Kód položky: 45920

olej, plátno

56 x 70 cm

Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957

na rubu dvě razítka: Vystaveno v galerii Vltavín

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 102 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 103 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 105 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 106 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 107 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 108 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 109 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 110 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 111 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 112 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 47 000 Kč
  • 113 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 114 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč