Aukce 65

44 |

Vojáci na koních

Kód položky: 45978

1895

olej, dřevěná deska

37 x 57,5 cm

Signatura: sign. PD Tadeusz Ajdukiewicz Wien 895

Vyvolávací cena: 110 000 Kč