Aukce 65

62 |

Vlčí máky

Kód položky: 45911

olej, malířská lepenka

35,5 x 35,5 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

  • 60 | Otakar Hůrka
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 61 | František Kaván
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 63 | Jan Honsa
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 64 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 65 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 66 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 67 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 68 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 69 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 70 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 71 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 72 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč