Aukce 65

126 |

V troubě

Kód položky: 45961

olej, plátno

40 x 50 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 95, na rubu na blindrámu M. Rittstein 95 (léto)

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč