Aukce 65

70 |

V kuchyni u kamen

Kód položky: 45952

1916

olej, malířská lepenka

47 x 61,5 cm

Signatura: sign. LD P. Kotík 1916

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: získáno z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 130 000 Kč