Aukce 65

102 |

Ty zvíře!

Kód položky: 45958

olej, plátno

50 x 40 cm

Signatura: sign. PD Saudek

PD název díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 100 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 101 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 103 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 104 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 105 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 106 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 107 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 108 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 109 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 110 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 111 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 112 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 47 000 Kč