Aukce 65

108 |

Tání na Sněhově

Kód položky: 45922

olej, plátno

30 x 40 cm

Signatura: sign. LD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 97

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč