Aukce 65

124 |

Surrealistický objekt

Kód položky: 46007

kresba perem, akvarel, karton

42,5 x 22 cm

Signatura: sign. UD Istler, na rubu na štítku Josef Istler

na rubu na autorském štítku přípis: č. 6

Vyvolávací cena: 13 000 Kč