Aukce 65

Square elements in contradictory arrangement / Čtvercové elementy v kontrapozici

Kód položky: 46014

akryl, plátno

65,5 x 65,5 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček a monogram JK

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 250 000 Kč