Aukce 65

30 |

Square elements in contradictory arrangement / Čtvercové elementy v kontrapozici

Kód položky: 46014

akryl, plátno

65,5 x 65,5 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček a monogram JK

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 28 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 29 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 31 | Tomáš Rajlich
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 32 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 34 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 36 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 37 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 38 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 40 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč