Aukce 65

6 |

Spánek

Kód položky: 45973

1903 - 1904

kresba uhlem, běloba, papír

56,3 x 44,1 cm

Signatura: sign. PD Kupka

na rubu název díla autorem. Provenience: Jindřich Waldes - W 1891, NG v Praze 1940 - K5347 (konfiskace), Jiří Waldes 1996 (restituce), vystaveno: Prostějov 1905, kat. č. 14, Praha 1906 kat. č. 115, Kolín nad Rýnem - Mnichov - Vídeň - Amsterdam - Praha 196

Vyvolávací cena: 700 000 Kč