barevná litografie
140 x 90 cmSignatura: sign. PD Mucha 28 v tisku
reprodukováno: Alfons Mucha, Český mistr Belle Epoque, Moravská galerie v Brně, Szépmüvészeti múzeum, Budapešť, 2009, str. 233. Palkát k výstavě: 1. června do 30. září 1930 ve Velké dvoraně Výstavného paláce v Brně
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |