Aukce 65

48 |

Slovanská epopej. Historie Slovanstva v obrazích Alfonse Muchy

Kód položky: 45906

barevná litografie

140 x 90 cm

Signatura: sign. PD Mucha 28 v tisku

reprodukováno: Alfons Mucha, Český mistr Belle Epoque, Moravská galerie v Brně, Szépmüvészeti múzeum, Budapešť, 2009, str. 233. Palkát k výstavě: 1. června do 30. září 1930 ve Velké dvoraně Výstavného paláce v Brně

Vyvolávací cena: 120 000 Kč