Aukce 65

Růže pro krejčovskou pannu

Kód položky: 45931

olej, asambláž, vrypy, plátno

50 x 40 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 89, na rubu J. Jíra 89

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 95 000 Kč