Aukce 65

101 |

Přines mi, jářku, plátno …

Kód položky: 45887

kombinovaná technika, kresba na fólii (ultrafán), k

24,5 x 33 cm

Signatura: značeno na fólii Zdeněk Miler 57

originální dílo pro animaci kresleného filmu Jak krteček ke kalhotkám přišel, skládající se z pozadí kresleného na kartonu a animované části filmu kreslené na speciální fólii - ultrafánu.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

  • 99 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 100 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 102 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 103 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 104 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 105 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 106 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 107 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 108 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 109 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 110 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 111 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč