Aukce 65

42 |
Autor neurčen

Portrét muže

Kód položky: 45950

olej, plátno

63 x 48,5 cm

Signatura: neznačeno

Anton Raphael Mengs – následovník (okruh)

Vyvolávací cena: 35 000 Kč